Skvelý zápas s úžasným koncom

nedeľa, 17. máj 2015 20:41 MNRX
Skvelý zápas s úžasným koncom

S obrovskou radosťou vám oznamujeme, že aj po 4. kole maďarskej CELLECT HFL 2015 sme ostali neporazení!

Neuveriteľný zápas, ktorý videl rekordný počet divákov na bratislavskom ŠCP štadióne (nejedná sa o preklep, vysvetlíme inokedy), skončil napokon štvrtým víťazstvom Monarchs, ale tento výsledok sa vôbec nerodil ľahko.

Je nesmierne ťažké, tak krátko po vyčerpávajúcom zápase popísať pocity a robiť analýzu, ale určite ju v najbližších dňoch prinesieme, spolu s podrobným popisom priebehu stretnutia.

Hádam najdôležitejším faktom je, že sme definitívne potvrdili účasť v play-off, že v posledných dvoch zápasoch základnej časti si môžeme vydobyť ľahšiu pozíciu v play-off (takpovediac "slabšieho" súpera, ak sa to vôbec v americkom futbale môže napísať) a že momentálne hráme najlepší americký futbal, aký sa v hlavnom meste Slovenska kedy hral.

Jediným problémom, ktorý nás čaká v najbližších dňoch, je krátky čas na regeneráciu. Už o necelých 7 dní totiž nastúpime v Budapešti proti úradujúcemu majstrovi a obhajcovi titulu, mužstvu Budapest Cowbells. "Kravské zvonce" hrajú už druhý rok vynikajúci futbal, pre 2 týždňami porazili Wolves na ich pôde, sú rovnako ako my, neporazení v tejto sezóne a úlohu favorita budú chcieť doma určite potvrdiť.

Aj preto by sme vás chceli pozvať v nedeľu na futbalový "trip", každá podpora bude mať pre nás obrovský význam. Go, Monarchs!