Hráme vo Viedni !

piatok, 14. júl 2017 8:34 Stanley
Hráme vo Viedni !
Vážení fanúšikovia! Radi by sme Vám dali pár dôležitých informácií. V sobotu, 22. júla, hráme, ako už viete, semifinále I. divízie AFL proti Vienna Knights.

Hráme rakúsku ligu a pravidlá hovoria jasne, že play-off sa musí hrať na AT území. Bola tam možnosť odohrať zápas na našom "hrade", no bohužiaľ náš súper nesúhlasil. Tak sme začali hľadať štadión v Rakúsku, ktorý by sme si prenajali a mohli použiť ako náš. Verte nám, nebolo to jednoduché. V jednom sme sa ale zhodli všetci, nikto nechcel hrať na domácej pôde Knights! Po dlhom hľadaní, prehováraní správcov futbalových štadiónov, že im nezničíme trávnik a že používame ekologické farby na trávu atď. atď. sme už začínali byť zúfalí a obávali sa najhoršieho.
Chceme Vás preto týmto POPROSIŤ o spoluprácu.
Klub, kde budeme hrať, nám vyšiel v ústrety a dovolil nám odohrať semifinále na ich štadióne. To znamená, že hráme "DOMA" ako usporiadateľ! Ale pravidlá sú pravidlá a tým pádom, žiadne bubny, klaksóny, resp. trúbky. Budeme mať pre Vás nachystané tlieskače, našeho DJ a našich komentátorov. Všetky prípadné porušenia, ktoré by mohli vzniknúť, budeme znášať my, ako organizátor! Preto nedovoľme nikomu, aby nás mohol napadnúť, či už právne, alebo finančne.
WE ARE MONARCHS!
Ďakujeme za vašu podporu a pochopenie!