• ST. NICOLAUS Monarchs
  • Přerov Mammoths
  • Vysočina Gladiators
  • Znojmo Knights
  • Ostrava Steelers
  • Brno Alligators
  • Ústí nad Labem Blades
  • Nitra Knights

V nedeľu proti Wolves

štvrtok, 30. marec 2017 23:21 Rumburak
V nedeľu proti Wolves Matúš Kelemen
Panovníci majú za sebou úspešný vstup do sezóny 2017 v oboch súťažiach, v ktorých sa tento rok predstavia. V SFL sme zaznamenali úvodné víťazstvo proti obhajcovi titulu z Trnavy. V zápase chudobnom na body sme zdolali Bulldogs 16:6 a zaznamenali sme tak prvé víťazstvo v novom ročníku SFL. O týždeň neskôr cestovali Panovníci na úvodný zápas AFL Division 1 do Klagenfurtu, kde sme o prvé víťazstvo v novom ročníku bojovali s miestnymi Carinthian Lions. Po výsledku 10:24 sme si priniesli z ďaľekého Klagenfurtu dôležitú výhru.

Rakúska liga pokračuje v rýchlom tempe a tak týždeň po úvodnom víťazstve na pôde Carinthian Lions privítame 2. apríla 2017 o 14:00 prvý krát v tomto ročníku na svojom domovskom štadióne ŠCP v bratislavskej Dúbravke tím, ktorý je za posledné roky pre nás dôverne známy – Budapest Wolves. Rovnako ako náš tím si premiéru v AFL Division 1 odkrútili počas uplynulého víkendu aj hráči Wolves, ktorí v nedeľu privítali na svojom ihrisku St. Polten Invaders. Zápas sa skončil prekvapivou výhrou hosťujúcich Invaders s ešte prekvapivejším skóre 0:41. Wolves majú za sebou aj nevydarený štart v domácej najvyššej súťaži HFL, kde v sobotu podľahli nováčikovi súťaže Dunaújváros Gorillaz na jeho ihrisku 41:23.

Vlci budú teda chcieť odčiniť nevydarený štart do sezóny a v nedeľu si budú chcieť z Bratislavy odniesť prvú výhru v sezóne. My samozrejme spravíme všetko pre to aby sme si udržali tohtoročnú neporaziteľnosť a tak ako je za posledné roky zvykom ubránime svoj hrad. 

Takže čo na záver? Ak si nikdy nebol na zápase Panovníkov daj tomu šancu práve teraz. Počasie, dobrý súper a skvelá atmosféra na štadióne ŠCP v Dúbravke je dobrý tip na nedeľu. Oddaní fanúšikovia si zápas určite nenechajú ujsť a dobre vedia, že príchod na zápas treba načasovať na 13:30. Nezabudnúť na deku, rapkáč, trúbku či bubon. Každý správny fanúšik vie predsa robiť hluk a to budeme v určitých momentoch potrebovať.
 
Takže všetci WE ARE ......