SME VO FINÁLE

Dokázali to čo sa minulý rok nepodarilo, a čo tak trochu strašilo aj pred týmto zápasom.

V sobotu bol veľký deň pre Panovníkov !
Darmo si poviete že tento rok je to iné. Aj ten minulý sme išli do Traunu a verili si že sa to podarí, a aj sa darilo, žiaľ slabý záver nám znemožnil cestu do SILVERBOWLu
V sobotu to bolo ale celkom rozdielne. Síce sme hrali „vonku“ ale boli sme vlastne doma (aj vďaka Vám). To prečo vo Viedni atď sme sa snažili vysvetliť pred zápasom. Realizačný tim urobil maximum pre to sa zápas odohral v čo najpodobnejších podmienkach akých hráme na ŠCP.
Jasné že nebolo v silách vymeniť povrch v Ravelin centre ale zvyšok sa celkom vydaril.
Teda aspoň čo sa týka pohody tímu a vytvorenia takmer identickej domácej kulisy.
Už v úvode vyskúšal súper onside-kick ktorý E.Hullman kryl, a šli sme do útoku. HC Meluš a R.Reich pripravili mužstvo na zápas skvelo, a tak eagle eye (staff Knights - chlapík ktorý bol na tribúne a komunikoval vysielačkou s trénermi hosti) stal celý polčas ako by mu bola zima.
Polčas teda 20:0 TD 2x D.Dobson a jeden TD Ľ.Paprčka
Po polčase išli na loptu Knights a ich útok sa celkom vydaril stav 20:7. Odpoveď ale na seba nenechala dlho čakať 8yard Š.Slovak, 8yard J.Sanitra, a 50 yardovy TD D.Dobsona na Ľ.Paprčku! 26:7
V nasledujúcom drive sme prišli o 2-och hráčov najprv M.Tkáč a potom R.Dvořáček boli vylúčení a na ihrisku ale aj v hľadisku to vrelo!
Ani Knights sa nechceli poddať a opäť znížili na 26:14. V 3Q sa ale menil stav ešte raz, a to znovu v prospech Panovníkov - D. Dobson v enzone 2x znamenalo aj po 2pconv. 34: 14 to preto,lebo M.Tkáč ako long snapper už bol prezlečený.
Posledná časť sa ale vôbec neniesla v duchu dohrávania, obrana Panovníkov už nepripustila žiadne zmeny skóre.
Naopak D.Dobson našiel J.Lukáča a ten ešte kozmeticky upravil na 40:14
Monarchovia teda predlžili sezónu maximálne ako sa len dalo!
Znamená to teda že CESTUJEME DO SILVERBOWLu už v sobotu v Klagenfurte kde na nás čakajú St. Pölten Invaders