Cheerleaders

25_20231008_124126.jpg

Vitajte vo svete, kde adrenalín stretáva tím, kde hudba spája s tancom, a kde energia mení atmosféru každej súťaže či podujatia. Cheerleading, nielenže manifestuje krásu synchronizovaného pohybu a vysoko energetických výkonov, ale je tiež oslavou tímového ducha a neúnavnej podpory.

Čo Je Cheerleading?

Cheerleading je oveľa viac než len súbor akrobatických kúskov a tanečných choreografií. Ide o kolektívny šport, ktorý do svojich vystúpení integruje elementy akrobacie, na zemi aj vo vzduchu, tanca, skokov a vytvárania ľudských pyramíd. V roku 2021 bol tento dynamický šport uznaný a prijatý Medzinárodným Olympijským výborom ako oficiálny plnohodnotný člen, čím potvrdil jeho globálny význam a obľúbenosť.

Jedinečnou charakteristikou cheerleadingu je jeho schopnosť spolupracovať a byť v interakcii s inými športovými odvetviami. Cheerleaders nie sú len súťažiacimi, ale sú aj tvorcami nabitých atmosfér pri športových podujatiach, ako sú turnaje v americkom futbale, basketbale, florbale, hokeji, volejbale a ďalších.

Naša Cesta K Úspechu

Od našich skromných začiatkov a počiatočnej obdobe sústredenia sa na techniku a tímovú koordináciu, sme sa vypracovali na tím, ktorý siaha po hviezdach a ktorého mená sa objavujú na pódiách víťazov.

Naše úspechy:

  • Slovak Cup: 1. miesto
  • Majstrovstvá Slovenska 2022: 1. miesto
  • Prague Cheer open: 8. miesto
  • Galanta Cheer Open: 1. miesto
  • Majstrovstvá Slovenska 2023: 3x zlato (prvýkrát sme sa zapojili aj do kategórií Group Stunt a Performance Freestyle Individual)

My a Cheerleading: Viac Než Šport

Pre nás, cheerleading nie je len športom, ale spôsobom života. Každý tréning, každé vystúpenie a každá súťaž nás spája, rozvíja našu odhodlanosť a ukazuje nám silu kolektívu.

Našou víziou je nielen súťažiť, ale aj inspirovať. Chceme byť príkladom pre mladých ľudí, ukázať im, že cez vášeň a odhodlanie môžu dosiahnuť výnimočné veci. Ako tím od nás môžete očakávať nielen vysokokvalitné vystúpenia, ale aj neustále sa rozvíjajúce zručnosti a odhodlanie byť lepšími v každom výkone.

Pridajte Sa K Nám na Ceste za Úspechom!

Či už si budúci cheerleader alebo fanúšik, tešíme sa, že Vás môžeme privítať v našej komunite. Spoločne môžeme budovať silný tím a podporovať seba a ostatných v snahe dosiahnuť výnimočnosť. Prezrite si naše úspechy, sledujte nás na našich sociálnych médiách a pridajte sa k nám na budúcich podujatiach a súťažiach.

Buďte s nami a zažite energiu, vášeň a odhodlanie, ktoré cheerleading prináša na každú súťaž a podujatie!

34_20240625_005036.png