Partneri klubu

BitBit s.r.o.

V oblasti IT pôsobíme dlhodobo od roku 2012. Zaoberáme sa správou IT, sieťami, bezpečnosťou v online priestore a vývojom aplikácií na mieru. Tvoríme outsorcované IT oddelenie našich klientov, ktorých odbremeňujeme od starostí, čo im dovoľuje sústrediť sa

15_20240214_175540.jpg

Čo robíme

V oblasti IT pôsobíme dlhodobo od roku 2012. Zaoberáme sa správou IT, sieťami, bezpečnosťou v online priestore a vývojom aplikácií na mieru. Tvoríme outsorcované IT oddelenie našich klientov, ktorých odbremeňujeme od starostí, čo im dovoľuje sústrediť sa na svoj core biznis. Klientom je k dispozícii pohotovostná linka 24 hodín denne 365 dní v roku.

Ako pracujeme

Pri podnikových riešeniach preferujeme osobitný prístup. Každý klient má pre svoj projekt a štýl práce špecifické požiadavky, vlastnú predstavu. Preto pri tvorbe riešení pristupujeme ku každému individuálne. Snažíme sa presne pochopiť klienta, pracovné procesy a systém práce. Následne nastavujeme spoluprácu tak, aby bol klient spokojný a aby v nás videl reálnu pridanú hodnotu.

Naše hodnoty

Uvedomujeme si, že kvalitne odvedená práca je to, čo priťahuje klientov. Niet lepšieho pocitu, ako keď klient pri odovzdávaní hotového projektu má úprimnú radosť z vykonaného diela. Takíto klienti sa na nás obracajú neskôr aj s ďalšími požiadavkami ako na overeného parntera. Vyskúšajte nás a položme spolu základy dlhodobej spolupráce.

Naše vízie

Našou víziou je centralizácia služieb a IT zdrojov na jedno miesto, čím sa znižujú nároky spoločností a domácností na znalosti IT alebo na ďalších zamestnancov, čoho následkom sú značne znižené výdaje a efektívnejšia práca. V rámci školení napomáhame zvyšovaniu povedomia o ochrane pred možnými nebezpečenstvami online sveta a ochrane zariadení a osôb.

Späť na partnerov