Generálny partner klubu

ST. NICOLAUS

Najväčší výrobca a distribútor alkoholických nápojov na Slovensku a jeden z kľúčových hráčov v strednej Európe s distribučnými spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a juhovýchodnej Európe.

1_20230721_190428.jpg
Navštíviť web partnera

Najväčší výrobca a distribútor alkoholických nápojov na Slovensku a jeden z kľúčových hráčov v strednej Európe s distribučnými spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a juhovýchodnej Európe. Viac než 150-ročná história spoločnosti St. Nicolaus sa píše už od čias založenia prvej rafinérie liehu v roku 1867. Dve vlastné likérky, moderný liehovar a pálenica na ovocné destiláty na Slovensku a v Maďarsku. Výrobky St. Nicolaus nájdete na viac ako 20 trhoch v Európe, Afrike, Ázii a v Severnej Amerike. Pravidelné ocenenia produktov na medzinárodných súťažiach ako World Spirit Awards, ISW, The World Packaging Awards a Superbrands.

NAŠA VÍZIA
Chceme byť našim spotrebiteľom poruke vždy a všade, kde potrebujú uhasiť svoj smäd, vychutnať si jedlo či zabaviť sa s rodinou a priateľmi. Robíme tak s cieľom ponúkať im alternatívy, ktoré sú čo najzdravšie, spoločensky a environmentálne zodpovedné.

NAŠA MISIA
Bohaté skúsenosti založené na histórii a tradícii so silným dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť výrobkov
zabezpečujú spoločnosti St. Nicolaus líderstvo a konkurencieschopnosť na slovenskom trhu už desiatky rokov.

Späť na partnerov