Mediálni partneri klubu

HMSOUND

Realizujeme komplexné technické zabezpečenie firemných akcií, prezentácií, večierkov, kultúrnych a spoločenských podujatí. Ponúkame profesionálne služby v oblasti ozvučenia, osvetlenia, videoprojekcie a tlmočenia, staviame LED steny, pódia, organizujeme

17_20240229_131038.png
Navštíviť web partnera

O nás

Realizujeme komplexné technické zabezpečenie firemných akcií, prezentácií, večierkov, kultúrnych a spoločenských podujatí. Ponúkame profesionálne služby v oblasti ozvučenia, osvetlenia, videoprojekcie a tlmočenia, staviame LED steny, pódia, organizujeme videokonferencie a live streamy.

Zvuk

Alfou a omegou každého podujatia je kryštálovo čistý zvuk. Nazvučíme podľa potreby každú udalosť od firemnej akcie až po koncertné podujatie.

Svetlo

Osvetlenie dodá podujatiu neprekonateľnú atmosféru. Od LED barov, cez spoty až po rotačné hlavy alebo wash. Po konzultácii odporučíme ideálne riešenie k Vašej spokojnosti.

Obraz

Bez videoprojekcie sa nezaobíde žiadna prezentácia alebo konferencia. Poskytujeme plátna pre prednú aj spätnú projekciu, projektory, LED steny, náhľadové obrazovky a kompletné príslušenstvo.

Tlmočenie

Poskytneme profesionálnu tlmočnícku techniku v prípade že nie všetci účastníci hovoria rovnakým jazykom.

KONTAKT:
Telefón: 0911657657
E-mail: hmsound@hmsound.sk

Späť na partnerov